Новини

Про що свідчить калюжа під авто
Будь-яка пляма під автомобілем може насторожити його власника. Не зайвим буде розібратись, яка саме рідина витікала і що стало причиною.
Де шукати проблему, якщо авто не заводиться
Причин того що мотор не подає ознак життя може бути безліч. Іноді буває так що одна проблема тягне за собою другу, і відразу важко розібратися чому машина стала нерухомістю.
Як підготувати авто до спекотного літа?
Скоро літо - пора інтенсивної експлуатації авто, і тому до цього краще підготуватися заздалегідь. Зазвичай про літні проблеми автомобілісти згадують вже тоді, коли приходять перші спекотні дні.
Як правильно користуватись кондиціонером в жаркі дні, щоб не захворіти
Кондиціонер є відмінним подарунком для сучасних автомобілів і дуже корисним пристроєм при далеких поїздках в літню пору. Однак варто знати, як їм правильно користуватися, щоб потім не шкодувати.
Allegro.pl - інтернет-платформа, де можна купити все
Одним із найбільших та найпопулярніших маркетплейсів в Польщі є сайт Allegro.pl. Завдяки рокам досвіду та великому асортименту товарів він став беззаперечним лідером польської комерції.
Що краще купувати - нові, аналогові або ж б/у запчастини?
При досить широкому виборі, як самих запчастин, так і фірм з їх продажу часом придбання потрібних деталей стає проблемою та забирає багато часу.