Новини

Авторозбірки у Польщі
нтернет-магазин Power Auto займається доставкою автомобільних запчастин з Польщі. У нашому каталозі ви можете знайти сотні позицій для самих різних марок. Завдяки тому що ми безпосередньо працюємо з розбірками автомобілів з Польщі – в нашому каталозі завжди є вибір деталей на будь-який смак і гаманець.
Запчастини в хорошому стані за низькими цінами – це можливо
Для більшості автолюбителів рано чи пізно постає питання того, де ж шукати запчастини для їх автомобілів. Купуючи нові автомобілі або автомобілі останніх декількох років, власники рідко стикаються з проблемами, чого не можна сказати про любителів класики.
Про що свідчить калюжа під авто
Будь-яка пляма під автомобілем може насторожити його власника. Не зайвим буде розібратись, яка саме рідина витікала і що стало причиною.
Де шукати проблему, якщо авто не заводиться
Причин того що мотор не подає ознак життя може бути безліч. Іноді буває так що одна проблема тягне за собою другу, і відразу важко розібратися чому машина стала нерухомістю.
Як підготувати авто до спекотного літа?
Скоро літо - пора інтенсивної експлуатації авто, і тому до цього краще підготуватися заздалегідь. Зазвичай про літні проблеми автомобілісти згадують вже тоді, коли приходять перші спекотні дні.
Як правильно користуватись кондиціонером в жаркі дні, щоб не захворіти
Кондиціонер є відмінним подарунком для сучасних автомобілів і дуже корисним пристроєм при далеких поїздках в літню пору. Однак варто знати, як їм правильно користуватися, щоб потім не шкодувати.
Вверх