Allegro.pl - інтернет-платформа, де можна купити все

Одним із найбільших та найпопулярніших маркетплейсів в Польщі є сайт Allegro.pl. Завдяки рокам досвіду та великому асортименту товарів він став лідером польської комерції. 

Alegro.pl є аналогом американської компанії eBay та схожий за принципом дії. Розроблений в 1999 р. нідерландським підприємцем Аріаном Баккером він набрав обертів і вже у 2003 р. кількість зареєстрованих користувачів Allegro зросла до 1 млн. А у 2015 році цей показник становив аж 21 млн.

Колишній принцип дії був аукціонним. Продавці виставляли товари – лоти, а покупці вказували ціну – ставку. Після 14 днів аукціон закривався і той, хто поставив найвищу ціну, отримував лот. Ця система дозволяла отримати якісні запчастини з Allegro.pl набагато дешевше, ніж у фізичних магазинах і авторозбірних салонах. Сьогодні лише 10 % товарів на Allegro продаються за принципом аукціону. Решта 90 % по системі «Купити зараз» – тобто без ставок і за ціною, яку встановлює продавець.

На Allegro можна продати та купити онлайн що завгодно. Щодня тут укладають понад один мільйон угод, а кількість пропозицій сягає 90 млн. При цьому, більшість виставлених речей є новими (95%). Продаж на Allegro здійснює 100 тисяч польських офіційних компаній. Частіше всього це малі та середні фірми. Зараз на інтернет-платформі працює майже 2 тисячі працівників. Офіси компанії є у Познані (головний), Варшаві, Торуні, Вроцлаві, Кракові. Загалом, сервіс є найбільшим за пошуком товарів у Польщі.

За хвилину тут здійснюють 38 тисяч пошукових запитів. Allegro пропонує товари з дуже різних категорій, таких як: електроніка, авто та мото запчастини, мода, дім і город, дитина, краса, здоров’я, спорт і туризм, е-квиток тощо.