Як підготувати авто до спекотного літа?

Скоро літо - пора інтенсивної експлуатації авто, і тому до цього краще підготуватися заздалегідь. Зазвичай про літні проблеми автомобілісти згадують вже тоді, коли приходять перші спекотні дні.  Підготовку до літного сезону більшість людей сприймають лише як необхідність зміни гуми, але це ще далеко не все. Літом від спеки страждає не лиш гума, а й:

Кузов. Фарба вигорає нерівномірно, і авто може покритися плямами.

Салон. Пластик від сильного перегріву іноді тріскається і здувається.

Двигун. Може вийти з ладу термостат і тріснути радіатор.

Гальма. Існує ризик відмови рідини та «прикипання» фрикційних елементів.

Саме тому підготовка до літа складається ще з декількох важливих процедур, які дозволять як зекономити кошти, так і не ризикувати зайвий раз безпекою та здоров’ям.Підготовка авто до літа охоплює перевірку системи охолодження двигуна. У перші теплі дні придивіться до її роботи: чи вмикається в пробках вентилятор радіатора, як часто стрілка термометра сягає червоної зони, чи не падає рівень рідини в розширювальному бачку. Несправність термостата або вентилятора влітку може обійтися дуже дорого. Коли авто готується до літа, є сенс провести елементарну профілактику системи живлення, заливши в бак присадку для видалення води. Подивіться, чи не залишилося на радіаторі або під його облицюванням якої-небудь картонки, фанери, або інших підручних засобів, яким ви чи ваші сервісмени взимку закривали радіатор від потоку морозного повітря.

І якщо вже мова зайшла про безпеку, то варто перевірити правильність роботи гальмівної системи: її ефективність в цілому, одночасність спрацьовування механізмів різних коліс. Адже взимку, коли дорога зазвичай мокра або слизька, грамотний водій рідко користується гальмами "від душі", а влітку така необхідність виникає частіше.

Також, в рамках вашої власної програми підготовки авто до літа, перевірте роботу світлових приладів, адже взимку, в умовах вологості та солі, можливе псування контактів, перегорання ламп.

Огляньте шини на предмет ушкоджень. Річ у тому, що на зимовій дорозі - слизькій, засніженій, брудній - водієві важче помітити відхилення в поведінці авто, викликані «грижами»,  дисбалансом, зниженням тиску в шинах.

Нарешті, завершуючи підготовку авто до літа, натріть кузов захисним воском (мова йде не про рідину, якою мийники обливають авто перед тим, як витерти).

Підготувати авто до літа ви можете як скориставшись послугами сервісного центру, так і самостійно. Варто лише дослухатись порад фахівців. А при потребі заміни деталей, то всі необхідні запчастини з Польщі можна буде замовити в PowerAuto  за привабливими цінами та професійною консультацією наших менеджерів.


Авторозбірки у Польщі
нтернет-магазин Power Auto займається доставкою автомобільних запчастин з Польщі. У нашому каталозі ви можете знайти сотні позицій для самих різних марок. Завдяки тому що ми безпосередньо працюємо з розбірками автомобілів з Польщі – в нашому каталозі завжди є вибір деталей на будь-який смак і гаманець.
Запчастини в хорошому стані за низькими цінами – це можливо
Для більшості автолюбителів рано чи пізно постає питання того, де ж шукати запчастини для їх автомобілів. Купуючи нові автомобілі або автомобілі останніх декількох років, власники рідко стикаються з проблемами, чого не можна сказати про любителів класики.
Вверх